Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Helges Aktivitetshus
Kontakt
Telefon till Helges, 026 -64 22 22

_____________________________________________________________________________________
Föreståndare Helges Aktivitetshus, Lars Hall
Telefon: 070-3519493
Mail: Lars@helges.org
_____________________________________________________________________________________
Fritidsklubb/gård, Tobias Gren
Telefon: 070-2739700
Mail: Tobbe@helges.org
_____________________________________________________________________________________
Fritidsklubb/gård, Fotboll, Victoria "Virre" Hallberg
Telefon: 070-3597959
Mail: Victoria@helges.org
_____________________________________________________________________________________
Musik, Johan Jämtberg 
Telefon: 070-6709993
Mail: Johan@helges.org
_____________________________________________________________________________________
Boxning, Artur Mikaelyan
Telefon: 070-401 52 94
Mail: artvah@hotmail.com
_____________________________________________________________________________________
Thaiboxning, Sevgin
Telefon: 070-2230149
Mail: mimini@macon.se
_____________________________________________________________________________________
Fotboll Integration, Shergo Xano
Telefon: 076-217 19 09
Mail: shergo@helges.org
_____________________________________________________________________________________
Volleyboll, Khaledeh Yadegari
Telefon: 072-7644373
Mail: Khaleda@helges.org

 
Sponsorhuset
Våra sponsorer